Wtorek 11. Grudnia 2018r

Na przełomie tysiąclecia dokonuje sie rewolucyjna zmiana znaczenia globalnej sieci informacyjnej. Tylko w Polsce z każdym rokiem podwaja się liczba osób korzystających z Internetu, zarówno w pracy, jak i w domowym zaciszu.
W połowie 1999r. na świecie naliczono ok. 800 mln. różnych witryn WWW, prezentujących obraz firm, organizacji oraz zainteresowania osób prywatnych. Koszt opublikowania informacji w ten sposób jest nieporównywalnie niższy, niż zamówienie ogłoszenia w prasie, telewizji lub innych mediach. Do tego dodać należy szereg innych usług, w tym najszybszą istniejącą pocztę.

Odnalezienie właściwej informacji pośród setek milionów stron WWW staje się zadaniem coraz trudniejszym. Aby ułatwić je osobom bez fachowego przygotowania informatycznego tworzy się sieciowe katalogi i serwisy wyszukujące. Szczególnego znaczenie nabierają serwisy poświęcone wybranym branżom. Na tych stronach będziemy Państwa informować w jaki sposób rozwiązać problemy i podjąć odpowiednie decyzje w sprawach z istnieniem i promocją firmy w internecie.