Proces realizacji
skutecznej strony www

1Ustalenie szczegółów
projektu z klientem

Inicjalny etap obejmuje dogłębną rozmowę z klientem w celu zdefiniowania celów, oczekiwań i funkcji kluczowych, aby stworzyć spersonalizowany plan działania.

2Identyfikacja wizualna,
sesja zdjęciowa

W przypadku braku istniejącej identyfikacji wizualnej, oferujemy wsparcie w projektowaniu logo oraz materiałów marketingowych, co pomoże Państwu określić oczekiwania i zapewni spójność wizualną projektu.

3Projekt graficzny
strony/sklepu

Tworzymy kompleksowy projekt graficzny, uwzględniający identyfikację wizualną klienta oraz ergonomię użytkowania, aby zapewnić atrakcyjny i funkcjonalny wygląd strony.

4Front-End
Development

Programiści zajmują się kodowaniem projektu graficznego na stronę internetową, zapewniając responsywność, czyli dostosowanie do różnych urządzeń, oraz optymalne doświadczenie użytkownika.

5Back-End
Development

Ten etap obejmuje implementację wszystkich funkcji i interakcji, zapewniając, że strona działa sprawnie, zarządza danymi i spełnia wszelkie założone cele funkcjonalne.

6Testy
i publikacja

Przeprowadzamy dokładne testy, sprawdzając funkcjonalność, kompatybilność oraz wydajność strony. Po pomyślnym zakończeniu testów strona jest gotowa do publikacji na docelowym serwerze internetowym.

Kontakt

Zadzwoń

696 141 304

Zostaw numer